Skříně a nábytek na míru

Skříně a nábytek na míru vám můžeme nabídnout v několika barevných provedeních. Od základních, pastelových, zářivých až po leštěné. Doplněné různými moderními úchytkami, zrcadli nebo lištami, možností provedení je nepřeberné množství a záleží jen a jen na vás, pro kterou variantu se rozhodnete, nebo která se vám hodí do vašeho interiéru.

Skříně

Náš tým odborníků a kreativních návrhářů stále zavádí do našeho sortimentu novinky a patříme mezi průkopníky nových trendů. Žádné fádní skříně, ložnice nebo chodby od nás nedostanete. Nabízíme spíše pozitivní a uklidňující motivy, které se hodí do ložnice nebo do firemního zázemí. Varianty a barvy přizpůsobíme interiéru nebo vašim požadavků.

Příznivá cena

Díky dlouholeté spolupráci s našimi dodavateli máme nižší ceny nákupu materiálu a tak můžeme tuto příznivou cenovou kalkulaci poskytnout i našim zákazníkům. Velice zřídka využíváme pomoc subdodavatelů, veškerou práci děláme v našich dílnách a tím se cena také snižuje. Cena skříně je vám k dispozici ihned po zpracování 3D návrhu na našich stránkách.