Standardní obchodní a platební podmínky

Stalo se Vám někdy, že jste tzv. „naletěli“ při objednávce přes internet? Dostali jste vadné a nekvalitní zboží nebo jste dokonce zaplatili předem a požadované zboží Vám vůbec nebylo dodáno? S námi Vám taková rizika v žádném případě nehrozí. Jsme seriózní firmou, která na trhu působí už od roku 2001, patříme mezi e-shopy „ověřené zákazníky“ a specializujeme se na spotřební kancelářské zboží, zvláště pak na kancelářskou techniku. U nás pohodlně nakoupíte např. toner nebo cartridge.

S námi nenaletíte

Koupit u nás toner je zcela bez rizika. Detaily o vybraném typu se dočtete na našich internetových stránkách, případně jsme Vám také k dispozici na naší telefonní lince nebo na emailové adrese, pokud potřebujete konkrétní radu a pomoc. Na našich stránkách jsou pro Vás také k nahlédnutí naše obchodní a platební podmínky.


Standardní obchodní a platební podmínky
3 (60%)1